Space-Des A

 • Space-Des A

  Dydis Kaina Pirkti
  Buteliukas 500 ml su purkštuku
  1367  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 20 l
  18997  su PVM
  Į krepšelį  
  Statinė 200 l
  179080  su PVM
  Į krepšelį  

  Higieniniam paviršių valymui ir dezinfekcijai maisto pramonėje ir buityje. Negali tiesiogiai liestis su maistu. Nekenksmingas medžiagoms: be chloro ir fosfatų, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Gali būti naudojamas kaip dezinfekcinių kilimėlių užpildas (rekomednuojame naudoti 5% koncentracijos tirpalą). 

 • Dezinfekuojantis valiklis paviršiams. 

  Higieniniam paviršių valymui ir dezinfekcijai maisto pramonėje ir buityje. Nekenksmingas medžiagoms: be chloro ir fosfatų, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Įtrauktas į Vokietijos veterinarijos draugijos patvirtintų priemonių sąrašą.

  Naudojimas: rankinis naudojimas, 1-3% koncentracijos tirpalą (pagal mikroorganizmų taršos laipsnį ir poveikio trukmę) palikite veikti kambario temperatūroje ne trumpiau kaip 30 minučių. Išvalę gerai nuplaukite geriamu vandeniu. Nenaudokite produkto ant įkaitusių paviršių. Nepalikite paruošto naudoti valiklio tirpalo džiūti ant valomo paviršiaus. Gali būti naudojamas kaip dezinfekcinių kilimėlių užpildas (rekomenduojame nauoto 5% koncentracijos tirpalą).

  Utilizacija: prireikus atiduokite produktą utilizuoti pagal galiojančius žinybinius reikalavimus vietos įgaliotai įmonei.

  Biocido autorizacijos liudijimo Nr. (10-14 17.5E)BPR-231(A-04VNO603528-20-115). 

  Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.