Židinių stiklų valiklis FIREPLACE WINDOW CLEANER

 • Židinių stiklų valiklis FIREPLACE WINDOW CLEANER

  Dydis Kaina Pirkti
  Buteliukas 500 ml su purkštuku
  1090  su PVM
  Į krepšelį  
  Buteliukas 500 ml be purkštuko
  790  su PVM
  Į krepšelį  

  Labai koncentruota židinių stiklų valymo priemonė, skirta visų tipų židinių ir krosnelių stiklams valyti nuo dūmų ir suodžių apnašų.   

 • Stiprus židinio stiklo valiklis patikimai pašalina pridegusius teršalus, pavyzdžiui, suodžius ir dūmų apnašas. Galima naudoti įvairiems židiniams, krosnelėms, viryklėms. Dėl savo gelinės tekstūros ir putojimo valiklis gerai laikosi ant vertikalių paviršių. 

  • Universalus - tinka įvairių tipų židiniams bei krosnelėms. 
  • Efektyvus - aktyvios putos gerai prilimpa prie vertikalių paviršių.
  • Veiksmingas - inovatyvi produkto sudėtis, sukurta Vokietijoje.

  Naudojimas: užpurkškite ant užteršto paviršiaus ir priklausomai nuo užterštumo lygio, leiskite trumpai įsigerti. Ištirpintą purvą galima nuvalyti šluoste. Po valymo su priemone, nuplaukite stiklą vandeniu. Atskiedus vandeniu iki 1:40 galima valyti cinko, aliuminio ir lakuotus paviršius. Skiedžiant vandeniu valiklio klampumas mažėja. Rekomenduojama dėvėti apsaugos priemones.  

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 620 56600 arba el. paštu info@bio-circle.lt.