Dezinfekcinis skystis. Koks saugus vaikams?

Apsauga nuo virusų – šiandien itin aktuali tema. Tikriausiai kiekvienuose namuose rastume bent vieną buteliuką dezinfekcinio skysčio. Tačiau tėveliams kartais kyla įvairių klausimų dėl šių priemonių saugumo vaikams.

Dezinfekciniai skysčiai gali sutrikdyti sveikatą: chemikas pataria, kokių medžiagų vengti

Paviršiams dezinfekuoti skirtas skystis neturėtų būti naudojamas ant rankų, taip pat svarbu atidžiai perskaityti informaciją dezinfekcinio skysčio etiketėje, pataria chemikas. Priešingu atveju galima nudeginti odą, pažeisti akis, kvėpavimo takus, sukelti alergines reakcijas, apsinuodyti ar net apsvaigti. Kokių klaidų nedaryti? 

Apsisaugoti nuo viruso ir naujų bangų įmanoma – pakaks prevencijos

Prasidėjusi pandemija parodė, jog niekas nebuvo pasiruošęs tokio mąsto virusui. Kad apsisaugoti, buvo naudojamos visos priemonės, kurios tik buvo prieinamos, ilgai nesvarstant apie ilgalaikį poveikį sveikatai, dezinfekuojamiems paviršiams ar net gamtai. Tačiau gyvendami 21-ajame amžiuje, negalime ignoruoti mokslo pasiekimų ir sukurtų saugių produktų. 

Bio-Circle neabejinga medikų problemoms

Biotechnologijų įmonė UAB „Bio Circle Balticum“ išreiškė susirūpinimą dėl greitosios medicinos pagalbos automobilių dezinfekcijos ir tam naudojamų priemonių. Įvertinusi situaciją, įmonė skyrė dezinfekcinius įrenginius Bio Mini ULV ir dezinfekcinį skystį Antisept S penkioms greitosios medicinos pagalbos stotims.  

Su Bio-Circle gaminiais nuo šiol lengva nuvalyti dumblius ir samanas nuo namo fasado

 Kuomet dažnas lietus ir sniego gausa vandens lašais padengia namų fasadus, susiformavęs rūkas ir ore tvyranti drėgmė namų fasadams neleidžia greitai išdžiūti. Tuomet ant namų sienų įsiveisia dumbliai ir grybelis. Tai ne tik atrodo ne estetiškai, bet ir yra pavojinga sveikatai. Tačiau viso to galima išvengti, naudojant BIO chemiją. 

NAUJIENA - graffiti valiklis be halogenų

 Nepageidaujamus piešinius ant sienų nuo šiol galėsite lengvai ir paprastai pašalinti naudojant BIO chemiją. 

BIO chemija – mūsų ateitis

BIO chemija yra ateitis, kurios tikslas yra sumažinti chemijos poveikį žmogaus sveikatai ir mažinti aplinkos taršą. BIO arba kitaip vadinamos žaliosios chemijos idėja pritaiko inovatyvius mokslinius sprendimus, skirtus išspręsti aplinkosaugines problemas, iškylančias laboratorijose. 

Lietuvių gaminamos valymo priemonės tapo bestseleriu Vakarų Europoje: ne tik valo, bet ir dezinfekuoja

Pastaraisiais mėnesiais pakitusi gyvenimo realybė paskatino atkreipti dėmesį į švarią ir saugią aplinką. Daugelis puolė pirkti dezinfekavimo skysčius, tačiau valymo priemonių ekspertai perspėja – šios priemonės tinkamos naudoti tik medicinos įstaigose. Įmonių, įstaigų ir namų aplinką apsaugoti nuo virusų galima valymo priemonėmis, kurios ne tik švarina, bet ir dezinfekuoja, o svarbiausia – nekenkia žmogaus sveikatai ir gamtai. 

Istorija

Įkurta kaip šeimos verslas daugiau nei prieš 30 metų 

Inovacijos

Turėdami daugiau nei 30 metų patirtį paviršiaus technologijų srityje mes dirbame ranka rankon kurdami alternatyvias tvarias sistemas ir produktus, daug dėmesio skirdami aplinkos apsaugai ir darbuotojų sveikatos apsaugai ir saugai. 

Bio Circle Balticum dalyvauja parodoje RESTA 2017

  Aplankykite mus parodoje Resta 2017 balandžio 26-29 dienomis 

Pramonės sektorius

 Dėl didelio produktų pasirinkimo galima rasti bet kokius plovimo poreikius atitinkantį sprendimą. 

Automobilių pramonė

 Atliekant plovimo darbus automobilių pramonės sektoriuje, „Bio-Circle“ yra jūsų patikimas tarptautinis partneris.