Su ES investicijomis keliai į tikslą tampa lygesni

Kitąmet veiklos dešimtmetį minėsianti bendrovė „Bio Circle Balticum“ pandemijos laikotarpiu augo daugiau nei dvigubai. Tą lėmė ir įmonės kryptis, ir sumanus ES lėšų investavimas kartu su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA). 

Dezinfekcinė priemonė, kuri padeda mažinti vaikų susirgimus darželyje

Prasidėjus COVID-19 pandemijai žinią apie rankų dezinfekcinio skysčio veiksmingumą išgirdę gyventojai pro ausis praleido kitą – nuolatos naudojamas dezinfekcinis skystis kenkia rankų odai: ši sausėja ir trūkinėja. Specialistai patvirtina – saugiausias būdas apsisaugoti nuo virusų – rankas plauti vandeniu ir muilu. Jei to padaryti neįmanoma, svarbu naudoti dezinfekcinį rankų skystį, kurį renkantis būtina įvertinti daugiau nei tik kainą.  

Dezinfekcinis skystis. Koks saugus vaikams?

Apsauga nuo virusų – šiandien itin aktuali tema. Tikriausiai kiekvienuose namuose rastume bent vieną buteliuką dezinfekcinio skysčio. Tačiau tėveliams kartais kyla įvairių klausimų dėl šių priemonių saugumo vaikams.

Dezinfekciniai skysčiai gali sutrikdyti sveikatą: chemikas pataria, kokių medžiagų vengti

Paviršiams dezinfekuoti skirtas skystis neturėtų būti naudojamas ant rankų, taip pat svarbu atidžiai perskaityti informaciją dezinfekcinio skysčio etiketėje, pataria chemikas. Priešingu atveju galima nudeginti odą, pažeisti akis, kvėpavimo takus, sukelti alergines reakcijas, apsinuodyti ar net apsvaigti. Kokių klaidų nedaryti? 

Apsisaugoti nuo viruso ir naujų bangų įmanoma – pakaks prevencijos

Prasidėjusi pandemija parodė, jog niekas nebuvo pasiruošęs tokio mąsto virusui. Kad apsisaugoti, buvo naudojamos visos priemonės, kurios tik buvo prieinamos, ilgai nesvarstant apie ilgalaikį poveikį sveikatai, dezinfekuojamiems paviršiams ar net gamtai. Tačiau gyvendami 21-ajame amžiuje, negalime ignoruoti mokslo pasiekimų ir sukurtų saugių produktų. 

„Bio Circle Balticum” neabejinga medikų problemoms

Biotechnologijų įmonė UAB „Bio Circle Balticum“ išreiškė susirūpinimą dėl greitosios medicinos pagalbos automobilių dezinfekcijos ir tam naudojamų priemonių. Įvertinusi situaciją, įmonė skyrė dezinfekcinius įrenginius Bio Mini ULV ir dezinfekcinį skystį Antisept S penkioms greitosios medicinos pagalbos stotims.  

Su Bio-Circle gaminiais nuo šiol lengva nuvalyti dumblius ir samanas nuo namo fasado

Kuomet dažnas lietus ir sniego gausa vandens lašais padengia namų fasadus, susiformavęs rūkas ir ore tvyranti drėgmė namų fasadams neleidžia greitai išdžiūti. Tuomet ant namų sienų įsiveisia dumbliai ir grybelis. Tai ne tik atrodo ne estetiškai, bet ir yra pavojinga sveikatai. Tačiau viso to galima išvengti, naudojant BIO chemiją. 

Naujiena - graffiti valiklis be halogenų

 Nepageidaujamus piešinius ant sienų nuo šiol galėsite lengvai ir paprastai pašalinti naudojant BIO chemiją. 

BIO chemija – mūsų ateitis

BIO chemija yra ateitis, kurios tikslas yra sumažinti chemijos poveikį žmogaus sveikatai ir mažinti aplinkos taršą. BIO arba kitaip vadinamos žaliosios chemijos idėja pritaiko inovatyvius mokslinius sprendimus, skirtus išspręsti aplinkosaugines problemas, iškylančias laboratorijose. 

Lietuvių gaminamos valymo priemonės tapo bestseleriu Vakarų Europoje: ne tik valo, bet ir dezinfekuoja

Pastaraisiais mėnesiais pakitusi gyvenimo realybė paskatino atkreipti dėmesį į švarią ir saugią aplinką. Daugelis puolė pirkti dezinfekavimo skysčius, tačiau valymo priemonių ekspertai perspėja – šios priemonės tinkamos naudoti tik medicinos įstaigose. Įmonių, įstaigų ir namų aplinką apsaugoti nuo virusų galima valymo priemonėmis, kurios ne tik švarina, bet ir dezinfekuoja, o svarbiausia – nekenkia žmogaus sveikatai ir gamtai. 

Įmonės istorija

1985 m. Ulrich ir Manfred Berens, du diplomuoti inžinieriai užsiėmė savarankiška darbine veikla kaip mažas dviejų žmonių verslas. Pirmuosius priežiūros produktus be CFC, pardavinėtus bendrovės „CB Chemie und Biotechnologie GmbH“ vardu, išbandė vietinės Giuterslo ir aplinkinių rajonų metalo apdirbimo pramonės bendrovės ir vėliau juos sėkmingai naudojo. 

Inovacijos ir idėjos veda mus į priekį

Turėdami daugiau nei 30 metų patirtį paviršiaus technologijų srityje mes dirbame ranka rankon kurdami alternatyvias tvarias sistemas ir produktus, daug dėmesio skirdami aplinkos apsaugai ir darbuotojų sveikatos apsaugai ir saugai. 

„Bio Circle Balticum” dalyvauja parodoje RESTA 2017

Aplankykite mus parodoje Resta 2017 balandžio 26-29 dienomis 

Pramonės sektorius

Dėl didelio produktų pasirinkimo galima rasti bet kokius plovimo poreikius atitinkantį sprendimą. 

Automobilių pramonė

 Atliekant plovimo darbus automobilių pramonės sektoriuje, „Bio-Circle“ yra jūsų patikimas tarptautinis partneris.