Bio-Circle neabejinga medikų problemoms

Biotechnologijų įmonė UAB „Bio Circle Balticum“ išreiškė susirūpinimą dėl greitosios medicinos pagalbos automobilių dezinfekcijos ir tam naudojamų priemonių. Įvertinusi situaciją, įmonė skyrė dezinfekcinius įrenginius Bio Mini ULV ir dezinfekcinį skystį Antisept S penkioms greitosios medicinos pagalbos stotims.  

Su Bio-Circle gaminiais nuo šiol lengva nuvalyti dumblius ir samanas nuo namo fasado

 Kuomet dažnas lietus ir sniego gausa vandens lašais padengia namų fasadus, susiformavęs rūkas ir ore tvyranti drėgmė namų fasadams neleidžia greitai išdžiūti. Tuomet ant namų sienų įsiveisia dumbliai ir grybelis. Tai ne tik atrodo ne estetiškai, bet ir yra pavojinga sveikatai. Tačiau viso to galima išvengti, naudojant BIO chemiją. 

NAUJIENA - graffiti valiklis be halogenų

 Nepageidaujamus piešinius ant sienų nuo šiol galėsite lengvai ir paprastai pašalinti naudojant BIO chemiją. 

BIO chemija – mūsų ateitis

BIO chemija yra ateitis, kurios tikslas yra sumažinti chemijos poveikį žmogaus sveikatai ir mažinti aplinkos taršą. BIO arba kitaip vadinamos žaliosios chemijos idėja pritaiko inovatyvius mokslinius sprendimus, skirtus išspręsti aplinkosaugines problemas, iškylančias laboratorijose. 

Istorija

Įkurta kaip šeimos verslas daugiau nei prieš 30 metų 

Inovacijos

Turėdami daugiau nei 30 metų patirtį paviršiaus technologijų srityje mes dirbame ranka rankon kurdami alternatyvias tvarias sistemas ir produktus, daug dėmesio skirdami aplinkos apsaugai ir darbuotojų sveikatos apsaugai ir saugai. 

Pramonės sektorius

 Dėl didelio produktų pasirinkimo galima rasti bet kokius plovimo poreikius atitinkantį sprendimą. 

Automobilių pramonė

 Atliekant plovimo darbus automobilių pramonės sektoriuje, „Bio-Circle“ yra jūsų patikimas tarptautinis partneris.