Kontaktai

 • Mūsų adresas:

  Bio Circle Balticum, UAB

  Vilniaus g. 36, Putiniškių k., Sudervės sen.,
  14200 Vilniaus r.

  Tel.: +370 528 20400
  El. p.: info@bio-circle.lt 

  Darbo laikas: I-V: 8.00-17.00

   

   Bendrovė

  „Bio-Circle Surface Technology GmbH“ yra tarptautinė bendrovė, įsikūrusi Giutersle (Šiaurės Reinas-Vestfalija). Bendrovė savo veiklą pradėjo kaip „garažinio“ tipo startuolis, kurį 1985 m. sukūrė diplomuoti inžinieriai Ulrich ir Manfred Berens 1985 m., ir nuo tada bendrovė nuolat kuria, gamina ir parduoda naujoviškus cheminius ir biotechnologinius produktus paviršiaus technologijų srityje.
  Europoje Lincz (Austrija) ir Rotkreuz (Šveicarija) ir kitose pasaulio šalyse buvo įsteigti filialai ir gamyklos.
  Pažangiausios technologijos naudojamos plačios gamos produktų gamyboje, o pačius produktus galima naudoti visuose perdirbimo ir gamybos pramonės bei prekybos sektoriuose.

  „Naujoviški „Bio-Circle“ valymo sprendimai pagerina jūsų kasdienius valymo procesus ir padeda mūsų klientams geriau dirbti!“ - Ulrich Berens, Bio-Circle Surface Technology GmbH įkūrėjas ir valdybos pirmininkas
   
  Vokietijos bendrovė Bio-Circle Surface Technology GmbH, turinti 30 metų patirtį, kurianti ir gaminanti draugiškus aplinkai bei žmogaus sveikatai paviršių valymo ir priežiūros produktus, patikėjo, 2012 metais įsteigtai dukterinei bendrovei UAB “Bio Circle Balticum”, dalies savo produktų gamybą Lietuvoje.

  Profesionali ir ambicinga mūsų komanda, vadovaudamasi vokiškais gamybos bei vadybos standartais, pasinaudodama patirtimi, žiniomis ir inovatyviais sprendimais biotechnologijų srityje yra pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Susisiekite su mumis!