Pristatymas

 • 1. Prekių pristatymas nurodytu adresu

  Jei pasirinkote prekių pristatymą nurodytu adresu, jas atvešime per 2–4 darbo dienas. 

  Kurjeriui galima atsiskaityti banko kortele arba grynaisiais pinigais, jei visa mokėtina suma neviršija 1000 Eur. 

  2. Pristatymo kaina

   Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo vertės:

  Pristatymo kurjeriu kaina EUR
  Užsakymo suma Kaina
  Užsakymo suma iki 34.99 EUR  2.99 EUR
  Užsakymo suma virš 35 EUR  nemokamai

  *Į Kuršių neriją prekes pristatome už papildomą 17,38 Eur mokestį.

   

  Pristatymas į Venipak paštomatą
  Užsakymo suma Kaina
  Užsakymo suma iki 34.99 EUR 2.50 EUR
  Užsakymo suma virš 35 EUR nemokamai

  *Pasirinkus apmokėjimą paštomate, taikomi papildomi administraciniai mokesčiai. 

   

  3. Prekių atsiėmimas

  Jei pasirinkote prekes atsiimti Bio-Circle gamykloje, jas paruošime per 1–3 darbo dienas. Apie tai Jums pranešime elektroniniu paštu / žinute. Prekių atsiėmimo adresas: Vilniaus g. 36, Putiniškių k. Sudervės sen. Vilniaus r. LT-14200 

  4. Grąžinimas ir garantija

  4.1 www.bio-chem.lt pirkėjai (vartotojai) turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešę apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.
  4.2 Prekės gali būti grąžinamos ir UAB „Bio Circle Balticum” gamykloje, Vilniaus g. 36, Putiniškių k. Sudervės sen. Vilniaus r. LT-14200.
  4.3 Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę.
  4.4 Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje. Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą, užsakymo numerį.
  4.5 Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.
  4. 6 Pirkėjo teisė atsisakyti elektroninėje parduotuvėje su pardavėju sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties netaikoma:
  4.6.1 Sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra pagamintos iš anksto, ir kurios gaminamos, atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, taip pat dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms;
  4.6.2 Sutartims dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
  4.6.3 Sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.

  5. Brokuotos arba nepilnos komplektacijos prekės

  Pirkėjas, norintis pateikti skundą dėl brokuotos ar nepilnos komplektacijos prekės, tai padaryti gali UAB „Bio Circle Balticum” administracijoje arba elektroniniu paštu order@bio-circle.lt.

   

  Į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime elektroniniu paštu order@bio-circle.lt