Įmonės istorija

 • Įmonės istorija

  1985 m. Ulrich ir Manfred Berens, du diplomuoti inžinieriai užsiėmė savarankiška darbine veikla kaip mažas dviejų žmonių verslas. Pirmuosius priežiūros produktus be CFC, pardavinėtus bendrovės „CB Chemie und Biotechnologie GmbH“ vardu, išbandė vietinės Giuterslo ir aplinkinių rajonų metalo apdirbimo pramonės bendrovės ir vėliau juos sėkmingai naudojo. 

  Jie reagavo į savo klientų poreikius ir norą turėti išteklius taupančius, tačiau efektyvius produktus, ir išplėtė produktų pasiūlą vandens pagrindo valikliais be fosfatų ir priemonėmis, skirtomis optimizuoti suvirinimo procesus. Šie ir kiti nauji produktai buvo suskirstyti į segmentus (valymas, virinimas, apsauga, tepimas, paslaugos, apsauga nuo ledo ir valymo sistemos) ir suburti po vienu prekės ženklu „BIO-CHEM“.

  Nuolatinis tobulinimas

  Visapusiškas mąstymas ir tvarumo realizavimas

  Sutelkiant dėmesį į efektyvių, išteklius taupančių ir ekologiškų produktų kūrimą ir gamybą bendrovė greitai ir stabiliai išsivystė į klestinčią vidutinio dydžio bendrovę Vokietijoje. Įvairios naujovės (rankinio ir mechaninio dalių valymo sistemos, kurios dirba su cirkuliavimo sistemomis, kad taupytų išteklius, arba žemų temperatūrų produktai, naudojami siekiant pagerinti energijos naudojimo efektyvumą) pelnė apdovanojimus ir sėkmingai įsitvirtino rinkoje.
  Dabar daugiau nei 160 motyvuotų darbuotojų dirba bendrovės būstinėje Giutersle (Vokietija). Tarptautinis bendradarbiavimas tarp bendrovės filialų ir gamyklų pasaulyje užtikrina, kad platinimas nuolat augančiame pasauliniame tinkle yra sklandus. Siekiama klientams pasiūlyti aukštos kokybės „Pagaminta Vokietijoje“ produktus, atsižvelgiant į ekonominius, ekologinius, socialinius ir visuomeninius aspektus.
  Bendrovė dalyvauja vietinės ir tarptautinėse prekybos mugėse. Tai tai skatina greitas ir išradingas reakcijas į idėjas ir rinkas, užtikrinančias sinerginį poveikį ir ekonominį efektyvumą.
  Tvarumas mūsų „Bio-Circle“ (anl. biologinis ratas) produktuose ir technologijose yra mūsų raktas tenkinant dabartinius žmonių poreikius ir naudojant išteklius taip, kad ateities kartos taip pat galėtų jais naudotis.
  „Mums tvarumas reiškia atsakomybės prisiėmimą už mūsų verslo ir socialinius veiksmus, taip pat ir už aplinkosaugos problemas – UŽ GAMTOS IŠSAUGOJIMĄ.” Ulrich Berens, priežiūros valdybos pirmininkas


  Pažangios valymo sistemos

  Mes vykdome į ateitį orientuotus projektus ir užduotis aplinkos apsaugos, biotechnologijų ir paviršių chemijos srityse savo tyrimų ir plėtros skyriuje bei bendradarbiaudami su Bylefeldo universitetu. Šie moksliniai darbai ir plėtra yra nukreipti į klientų ir ateities rinkos problemas. Todėl pastaraisiais metais mes daug dėmesio skyrėme alternatyvių valymo priemonių kūrimui, siekdami įgyvendinti savo vidutinės trukmės ir ilgalaikį tikslą – sumažinti LOJ (lakieji organiniai junginiai = tirpikliai) naudojimą.

  „Tirpiklių naudojimo sumažinimas artimiausiais metais bus didžiausias iššūkis mums ir mūsų klientams”, sako Andreas Hüttner, generalinis direktorius Austrijoje.


  1985
  Bendrovę „CB Chemie und Biotechnologie GmbH“ Verle įkuria du diplomuoti inžinieriai Ulrich ir Manfred Berens ir pavadina „Ingenieurbüro für Chemie und Biotechnologie“.

  1987
  Samdomi pirmieji darbuotojai darbui gamyboje ir biure.

  1988
  „BIO-CHEM“ tampa gaminamų produktų prekės ženklu.

  1989
  Samdomi pirmieji darbuotojai prekybai ir rinkodarai.

  1991
  Bendrovės pavadinimas pakeičiamas į „CB Chemie und Biotechnologie GmbH“.

  1993
  Berensweg (Giuterslas) pastatomas bendrovės pastatas.

  1997
  Įkuriami filialai Gmunden (Austrija) ir Rotkreuz (Šveicarija).

  2002
  Pradedamas verslas gamybos vietose Monrealyje (Kanada) ir San Paule (Brazilija). Šios gamyklos riekia produkciją Šiaurės ir Pietų Amerikų rinkai.

  2002
  Plečiama gamybos teritorija ir biuro pastatas.

  2004
  Pradedamas verslas gamykloje Stambule (Turkija). Ši gamykla tiekia produktus Turkijos ir Irano rinkai.

  2004
  „Bio-Circle Surface Technology“ užregistruojama kaip žodinis / vaizdinis ženklas Vokietijos patentų ir prekių ženklų biure.

  2005
  Įkuriamas filialas Katovicuose (Lenkija).

  2006
  Pradedamas verslas gamykloje Coimbatore (Indija). Ši gamykla tiekia produktus Indijos ir Jungtinių Arabų Emyratų rinkai.

  2008
  Įkuriami filialai Targu Secuiesc (Rumunija) ir Brno (Čekijos Respublika).

  2009
  „CB Chemie und Biotechnologie Ges.m.b.H.“ (Austrija) įsigyja bendrovę „SEPRO Umwelttechnik Handelsgesellschaft m.b.H. & Co. KG“; Lince įkuriama „Bio-Circle Surface Technology GmbH“.

  2010
  „CB Chemie und Biotechnologie GmbH“ Vokietijoje pavadinimas pakeičiamas į „Bio-Circle Surface Technology GmbH.“ Filialų Šveicarijoje ir Austrijoje pavadinimai taip pat keičiami į „Bio-Circle Surface Technology AG“ (Šveicarija) ir „Bio-Circle Surface Technology GmbH“ (Austrija).

  2011
  25-osios bendrovės metinės

  2012
  Įkuriami filialai Madride (Ispanija) ir Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai). Pradedamas verslas gamykloje Elektrėnuose (Lietuva). Ši gamykla tiekia produktus Baltijos ir NVS šalims.

  2013
  Bendrovės patalpų plėtra

  2014
  Įkuriami nauji filialai Italijoje, Danijoje ir Švedijoje.

  2015
  Plečiama bendrovės būstinė Giutersle; pastatomi nauji bendrovės pastatai Austrijoje, Šveicarijoje ir Kinijoje.