Inovacijos ir idėjos veda mus į priekį

 • Inovacijos ir idėjos veda mus į priekį

  Turėdami daugiau nei 30 metų patirtį paviršiaus technologijų srityje mes dirbame ranka rankon kurdami alternatyvias tvarias sistemas ir produktus, daug dėmesio skirdami aplinkos apsaugai ir darbuotojų sveikatos apsaugai ir saugai. 

  Partnerystės teikiama sėkmė

  Mes visi dalyvaujame pažangių produktų kūrime ir prisidedame prie naujųjų technologijų pažangos. Pavyzdžiui, mūsų iniciatyvūs pardavėjai ir taikomųjų technologijų skyrius kartu dirba, kad sukurtų optimalius sprendimus, atskleistų naujas nišas, rastų ir sukurtų naujas galimybes jas užpildyti. Mūsų tyrimų ir plėtros skyrius teikia prioritetą šiai užduočiai. Be to, šis skyrius bendradarbiauja su Bylefeldo ir Paderborn universitetais, vykdydamas į ateitį orientuotus projektus paviršiaus chemijos, biotechnologijų ir aplinkosaugos srityse. Tokiu būdu atrandamos naujos idėjos ir sprendimų būdai klientų poreikiams bei ateities rinkos reikalavimams tenkinti.
  Nuo 2002 m. iki 2004 m. mes jau sukūrėme savo verslo procesų modelį, laikydamiesi tvarumo principų; tai padaryti padėjo „future e.V“ sukurtas „be.st“ projektas „Kooperacinė į tvarumą orientuota lyginamoji analizė“. Šie procesai buvo palyginti su kitų bendrovių procesais. Mes dalyvavome šiame projekte kartu su kitomis keturiomis MVĮ. Mokslinę paramą teikė Wuppertal klimato, aplinkos ir energetikos institutas. Šis novatoriškas projektas nustatė ryšį tarp griežtų tvarumo reikalavimų ir jų taikymo MVĮ.

  Per pastaruosius metus mes padarėme milžinišką pažangą kuriant veiksmingas valymo sistemas ir alternatyvias valymo priemones.
  Pagrindinės naujovės yra recirkuliacijos sistemos, integruotos į mūsų valymo sistemas, ir mikroorganizmų panaudojimas alyvai ir tepalams suardyti natūraliu būdu, tokiu būdu padidinant eksploatacijos trukmę ir sumažinant cheminių medžiagų naudojimą. Be to, mūsų sistemas yra paprasta naudoti; jos buvo sukurtos, kad tenkintų įvairius darbo vietų reikalavimus, todėl tai yra tobula sistema bet kokiam taikymui.

  Mūsų valikliai ir suvirinimo produktai gali būti skirstomi į „Nature Boost“, be LOJ arba sumažinto LOJ kiekio, „CLEAN BLUE“, sumažinto „HAZMAT“ kiekio ir NSF sertifikuotų produktų kategorijas. Tai reiškia, kad daugelio produktų gamyba yra pagrįsta atsinaujinančia žaliava, juose yra mažai arba visiškai nėra lakiųjų organinių junginių, be to, jie gali padidinti energijos vartojimo efektyvumą. Be to, daugelis mūsų produktų yra be ženklinimo pagal KŽP reglamentą, o kai kurie net gali būti naudojami maisto pramonėje, todėl jie yra efektyvi, tačiau švelni alternatyva tirpikliams su nuosekliu efektyvumo lygiu.
  Mūsų bendrovė pelnė valstybinius, regioninius (Vokietijos Šiaurės Reino-Vestfalijos federalinės žemės) ir kitų bendrijų ir iniciatyvų apdovanojimus už stiprybę ir įsipareigojimus aplinkosaugoje.

  - 2005 m. mums buvo skirtas apdovanojimas „Effizienz-Preis NRW“ (Vokietijos Šiaurės Reino-Vestfalijos efektyvumo apdovanojimas) už mūsų „BIO-CIRCLE“ dalių plautuvą kaip ekologiškų produktų kūrimo rezultatą.
  - 2005 m. mes taip pat gavome apdovanojimą „Deutscher Materialeffizienzpreis“ (Vokietijos medžiagų efektyvumo apdovanojimą) už mūsų „BIO-CIRCLE“ dalių plautuvą.
  - 2006 m. „BIO-CIRCLE“ dalių plautuvas pelnė „OÖ. Landespreis für Umwelt und Natur“ („Aukštutinės Austrijos valstybinis apdovanojimas už aplinką ir gamtą“) klimato apsaugos / klimato saugojimo kategorijoje, kurį skyrė „Bildungs- und Beratungseinrichtung für Natur- und Landschaftsschutz in Oberösterreich“ („Švietimo ir konsultacijų institutas aplinkos ir kraštovaizdžio apsaugai Aukštutinėje Austrijoje“).
  - 2006 m. ir 2007 m. mus įvertino „Initiative Mittelstand“, skyrusi apdovanojimą „Innovationspreis im Bereich Umwelttechnik“ („Apdovanojimas už inovacijas aplinkosaugos technologijų srityje“) už „BIO-CIRCLE“, „BIO-CIRCLE II“, „BIO-CIRCLE Compact“.
  - 2008 metais mums buvo suteiktas „Industriepreis“ („Pramonės apdovanojimas“) už „BIO-CIRCLE Turbo“ už pažangų produktų kūrimą.

  Idėjos veda mus į priekį

  Įkvėpimą ir motyvaciją galima rasti visur: telefono skambutyje, pokalbyje su klientu, patarime ar atsitiktinėje pastaboje.
  Laikas niekada nestovi vietoje ir technologijos sparčiai vystosi. Kiekviena idėja gali atverti naujų kelių ir skatinti pažangą.
  Mes nuolat optimizuojame ir plėtojame savo sistemas ir produktus.
  Be to, mūsų vidiniai procesai taip pat yra optimizuojami, pvz., mes įdiegėme idėjų valdymą savo būstinėje – tai padeda atrasti naujas paskatas ir sprendimus.
  Vykdydami kasmetinius projektus mes taip pat įtraukiame savo stažuotojus ir mokinius į šiuos optimizavimo procesus ir vystome naujas idėjas įvairiose srityse, pvz., atliekų prevencijos ir darbuotojų saugos ir sveikatos apsaugos tobulinimo srityse.