Kanalizacijos vamzdžių valiklis DRAIN-FREE

 • Kanalizacijos vamzdžių valiklis DRAIN-FREE

  Dydis Kaina Pirkti
  Buteliukas 1000 ml be purkštuko
  1464  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 10 l
  9075  su PVM
  Į krepšelį  

  Labai veiksmingas greitai veikiantis skystas valiklis, gerinantis nutekėjimą vamzdžiais, pašalina susidariusius kamščius nutekamųjų vandenų vamzdynuose ir kanlizacijoje.
  Puikiai pašalina plaukų, muilo, tepalų, kraujo ir kitų organinių komponentų likučius sifonuose, vamzdynuose ir kanalizacijoje. 

 • Labai veiksmingas greitai veikiantis skystas valiklis, gerinantis nutekėjimą vamzdžiais, pašalina susidariusius kamščius nutekamųjų vandenų vamzdynuose ir kanlizacijoje.
  Puikiai pašalina plaukų, muilo, tepalų, kraujo ir kitų organinių komponentų likučius sifonuose, vamzdynuose ir kanalizacijoje.

  • Nėra chloro turinčių ingredientų – naudojant negaruoja.
  • Turi gaiviklio efektą, reguliariai naudojant pašalinamas puvėsių kvapas.
  • Pašalina nemalonius kvapus.  

  Naudojimas: silpnai užsikimšusiai kanalizacijai įpilkite apie 100 ml valiklio į kanalizaciją ir palaukite apie 15 min., po to nuplaukite dideliu kiekiu (karšto) vandens. Stipriai užsikimšusiai kanalizacijai įpilkite apie 200 ml valiklio į kanalizaciją ir palaukite apie 30 min., po to nuplaukite dideliu kiekiu (karšto) vandens. Itin stipriai užsikimšusiai kanalizacijai, kartokite procesą, padidinkite valiklio kiekį ir išlaikymo laiką.

  Pastaba: sumaišius priemonę su karštu vandeniu ji tampa dar labiau veiksminga.

  Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.    

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 620 56600 arba el. paštu info@bio-circle.lt.