Kvapų neutralizatorius ODOR NEUTRALIZER

 • Kvapų neutralizatorius ODOR NEUTRALIZER

  Kvapų neutralizatorius su mikroorganizmais efektyviai naikina nemalonius prakaito, drėgmės, nikotino, pelėsio taip pat maisto naminių gyvūnų, šlapimo ir kt. kvapus. Lengvai pašalinkite nemalonius kvapus patalpose, automobilyje, šiukšliadėžėse, batuose ir t.t.

 • Efektyviai naikina nemalonius prakaito, drėgmės, nikotino, pelėsio taip pat maisto, naminių gyvūnų, šlapimo ir kt. kvapus. Sudėtyje esantys mikroorganizmai užtikrina greitą ir ilgalaikį poveikį. Tinka naudoti patalpose, automobilyje ir pan. 

  Sudėtyje yra vien tik gamtoje esantys natūralūs mikroorganizmai. 

  Naudojimas: prieš purškiant priemonę, pagal galimybes pašalinkite nešvarumus. Po to užpurkškite priemonės ir leiskite jai veikti. Prieš naudojimą būtina patikrinti produkto suderinanumą su vandeniui jautriomis medžiagomis. Nenaudoti ant odinių paviršių. 

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 620 56600 arba el. paštu info@bio-circle.lt.