Dezinfekcinis rankų gelis ANTISEPT D GEL

 • Dezinfekcinis rankų gelis ANTISEPT D GEL

  Kaina Dydis Pirkti
  2965  su PVM
  Bakelis 5 l
  Į krepšelį  

  Rankų dezinfekcinis gelis Antisept D Gel su natūraliu levandų eteriniu aliejumi. Sudėtyje 80% etilo alkoholio. 

   

  Biocido autorizacijos liudijimo Nr.:
  (10-14 17.5E)BPR-572(A-01VNO603672-20-301). 

 • Rankų dezinfekavimo gelis skirtas valyti ir dezinfekuoti rankas, kai nėra galimybės jų nusiplauti vandeniu ir muilu. Sudėtyje esantys komponentai pasižymi natūraliomis drėkinamosiomis savybėmis, saugo rankų odą, maitina ją ir neduoda odai išdžiūti. 

  Asmens higienos dezinfekantas (1 biocidinio produkto tipas). Higieninei rankų dezinfekcijai asmens sveikatos priežiūros įstaigose, visuomeninės paskirties, maisto pramonės ir viešojo maitinimo objektuose bei buityje. 

  • Naudojamas pagal instrukciją efektyvus prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priskiriamas ir SARS-CoV_2 (2019_nCoV) virusas. 
  • Su natūraliu levandų eteriniu aliejumi.

  Naudojimas: įlašinkite kelis lašus (3 ml) į delną ir švelniai masažuokite, kol pajausite, kad produktas pilnai įsigėrė. Nenaudokite ant pažeistos odos, gleivinės, lūpų,intymių zonų ir aplink akis. Tik išoriniam naudojimui. 

  Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 620 56600 arba el. paštu info@bio-circle.lt. 

 • Alternatyvios prekės