Dviračio valiklis BIKE CLEANER

 • Dviračio valiklis BIKE CLEANER

  Dydis Kaina Pirkti
  Buteliukas 500 ml su purkštuku
  1290  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 5 l
  4490  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 20 l
  12400  su PVM
  Į krepšelį  

  Pašalina net ir įsisenėjusius nešvarumus, tokius kaip purvas ir grandinės alyva. Tinka milteliniu būdu dengtiems paviršiams ir jautrioms medžiagoms: aliuminiui, anglies pluoštui, nerūdijančiam plienui, chromui, lakui ir plastikui. Tinka ir elektrinių dviračių valymui. 

 • Ieškote patikimo sprendimo savo dviračio švarai palaikyti? Šis universalus valiklis pašalina net ir įsisenėjusius nešvarumus, tokius kaip purvas ir grandinės alyva, užtikrinant nepriekaištingą Jūsų dviračio išvaizdą. 

  • Galingas: efektyviai pašalina purvą, alyvą ir kitus nešvarumus.
  • Saugus paviršiams: tinka milteliniu būdu dengtiems paviršiams ir jautrioms medžiagoms, tokioms kaip aliuminis, anglies pluoštas, nerūdijantis plienas, chromas, lakas ir plastikas.
  • Universalus: idealiai tinka tiek įprastiniams, tiek elektriniams dviračiams.

  Naudojimas: šepetėliu pašalininkite prilipusį purvą (pvz., smėlį). Užpurkškite valiklio ant dviračio, leiskite jam veikti apie 5-10 minučių. Esant įsisenėjusiems nešvarumams galima naudoti kempinę ar šepetį. Po valymo kruopščiai nuplaukite dviratį vandeniu.

  Pastaba: prieš naudodami patikrinkite suderinamumą nepastebimoje vietoje. 

  Sudėties ženklinimas pagal Reglamentą (EB) Nr. 648/2004: < 5 % amfoterinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, < 5 % anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, < 5 % nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų. 

  Saugumo rekomendacijos: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Turinį/talpyklą šalinti pagal vietos / regioninius / nacionalinius / tarptautinius reikalavimus. 

   

   

   

  *Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai ar kitos savybės gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 620 56600 arba el. paštu info@bio-circle.lt.