Paviršių dezinfekantas Antisept S

 • Kraunamos nuotraukos
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Dydis Kaina Kiekis Pirkti
  Buteliukas 1000 ml su purkštuvu
  956 su PVM
  Į krepšelį 
  Bakelis 5 l Susisiekite
  Bakelis 10 l Susisiekite

  ANTISEPT-S yra saugi ir paprasta naudoti paviršiaus dezinfekavimo priemonė, efektyvi nuo visų žinomų bakterijų, virusų, grybelių ir sporų.

  Naudojamas pagal instrukciją efektyvus prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priskiriamas ir SARS-CoV_2 (2019_nCoV) virusas. 

  Biocido autorizacijos liudijimo
  Nr. (10-14 17.5 E)BPR-569(A-0204PNO603634-20-255) 

   

 • Ypač efektyvus, jau paruoštas naudoti paviršių dezinfekantas. Patvirtinta, kad vos per vieną minutę yra pašalinami ne mažiau kaip 99,99% visų virusų (DIN EN 14476), bakterijų (DIN EN 1276), grybelių (DIN EN 1650), sporų (DIN EN 17126) ir daugeliui kitų priemonių atsparūs mikroorganizmai. Priemonės pH neutralus ir nesukelia atsparumo mikroorganizmams.

  Be alkoholio, dažiklių, kvapiklių, paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir konservantų .

  Skirta dezinfekuoti paviršius, inventorių, įrangą asmens sveikatos priežiūros (išskyrus medicinos priemones ir jų paviršius), visuomeninės paskirties objektuose (laisvalaikio, poilsio, pramogų, sporto vietose, viešajame transporte, viešuosiuose tualetuose), maisto pramonės bei viešojo maitinimo įmonėse. Saugus naudoti, neženklintas pavojingumo ženklais, po dezinfekavimo nereikia vėdinti.

  Naudojimas: Antisept S priemone paviršiaus dezinfekavimas atliekamas apipurškiant, mirkant, panardinant aplinkos temperatūroje. Užpurkškite ant paviršiaus, kol visą sudrėkinsite. Palikite 1 minutę paveikti ir nuvalykite švaria šluoste (jei reikia). 

  Pastaba: nešvarius paviršius prieš dezinfekciją nuvalyti, pvz. Viral 200 ar Viral 300 valikliais. Paviršius, turinčius tiesioginį sąlytį su maisto produktais, po dezinfekcijos gerai nuskalauti geriamuoju vandeniu. 

  Sandėliavimo rekomendacijos: Laikyti uždaroje tamsaus plastiko originalioje pakuotėje atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti tarą vėsioje, sausoje vietoje. Po kiekvieno panaudojimo sandariai uždarykite originalią pakuotę. 
   

 • Alternatyvios prekės

  Space-Des A

  Higieniniam paviršių valymui ir dezinfekcijai maisto pramonėje ir buityje. Negali tiesiogiai liestis su maistu. Nekenksmingas medžiagoms: be chloro ir fosfatų, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.

  1367 - 179080 su PVM