Paviršių valiklis VIRAL CLEANER 100

 • Paviršių valiklis VIRAL CLEANER 100

  Dydis Kaina Pirkti
  Buteliukas 1000 ml be purkštuko
  1234  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 5 l
  6609  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 10 l
  11495  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 20 l
  21780  su PVM
  Į krepšelį  

  Universalus dvigubo poveikio valiklis su paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis.

  Veiksmingai valo lengvai pažeidžiamus paviršius, neleisdamas daugintis mikroorganizmams. Turi riebalų šalinimo poveikį, todėl tiesiogiai veikia virusų membranų lipidus ir juos ištirpina.


   

 • Veiksmingai valo lengvai pažeidžiamus paviršius, neleisdamas daugintis mikroorganizmams. Turi riebalų šalinimo poveikį, todėl tiesiogiai veikia virusų membranų lipidus ir juos ištirpina.

  Paviršius tampa higieniškas ir švarus. Norint palaikyti švarią ir saugia aplinką, „Viral Cleaner“ valiklio visiškai pakanka. Spiritinį skystį reikėtų palikti tik rankoms, jeigu yra dažnas kontaktas su išorine aplinka. Kita vertus, rankas pakanka nusiplauti vandeniu ir muilu. Jei palaikysime švarią aplinką ir nepamiršime higienos taisyklių reikalavimų, tikimybė užsikrėsti virusu sumažėja minimaliai.

  Šalina lengvus nešvarumus, tokius kaip riebalų, aliejaus, nikotino, pieštuko, rašalinio tušinuko, flomasterio, rašalo, suodžių, vabzdžių, kraujo, baltymų, kavos ir arbatos dėmės.

  • Nedegus ir neabrazyvus
  • Didelės koncentracijos

  Kaip Viral Cleaner linijos valikliai veikia virusus?

  Išorinis virusų sluoksnis yra sudarytas iš lipidinės membranos (riebalinis sluoksnis). Membrana sudaryta iš įterptųjų glikoproteinų, kuriuos virusai naudoja surišant save su tikslinėmis ląstelėmis replikacijai. Be dezinfekavimo priemonėse esančio alkoholio, Viral Cleaner taip pat gali ištirpinti lipidų sluoksnį – rezultate virusas taps neaktyvus.

  Viral Cleaner valikliai pasižymi riebalus tirpdančiomis savybėmis ir ypač tinkami nešvarių paviršių valymui. Valikliai veiksmingai valo lengvai pažeidžiamus paviršius, neleisdamas daugintis mikroorganizmams. Turi riebalų šalinimo poveikį, todėl tiesiogiai veikia virusų membranų lipidus ir juos ištirpina, pašalina virusų užkrečiamumą.

  Naudojimas: Naudokite koncentruotą arba atskiestą santykiu 1:40. Tiesiog užpurkškite ant paviršiaus, palaukite ir galiausiai nuplaukite arba nušluostykite drėgna šluoste.

  Svarbu: Lakuotam, aliuminio ar cinkuotam paviršiui valyti valiklį praskieskite santykiu iki 1:40. Saugokite nuo šalčio. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prireikus, galima gauti saugos duomenų lapą.

  Informacija apie sudedamąsias dalis pagal EC-648/2004:

  < 5% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų;
  < 5% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų.

   

 • Alternatyvios prekės