Paviršių valiklis VIRAL CLEANER 300

 • Paviršių valiklis VIRAL CLEANER 300

  Dydis Kaina Pirkti
  Buteliukas 1000 ml be purkštuko
  1234  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 10 l
  9922  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 20 l
  18876  su PVM
  Į krepšelį  

  Šarminis, vandens pagrindo, dvigubo poveikio paviršių valiklis su paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis

  Veiksmingai valo šarmui atsparius paviršius. Turi riebalų šalinimo poveikį, todėl tiesiogiai veikia virusų membranų lipidus ir juos ištirpina.
   

 • Šarminis, vandens pagrindo, dvigubo poveikio paviršių valiklis su paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis.

  Veiksmingai valo šarmui atsparius paviršius. Turi riebalų šalinimo poveikį, todėl tiesiogiai veikia virusų membranų lipidus ir juos ištirpina.

  Paviršius tampa higieniškas ir švarus. Norint palaikyti švarią ir saugia aplinką, „Viral Cleaner“ valiklio visiškai pakanka. Spiritinį skystį reikėtų palikti tik rankoms, jeigu yra dažnas kontaktas su išorine aplinka. Kita vertus, rankas pakanka nusiplauti vandeniu ir muilu. Jei palaikysime švarią aplinką ir nepamiršime higienos taisyklių reikalavimų, tikimybė užsikrėsti virusu sumažėja minimaliai.

  Kaip Viral Cleaner linijos valikliai veikia virusus?

  Išorinis virusų sluoksnis yra sudarytas iš lipidinės membranos (riebalinis sluoksnis). Membrana sudaryta iš įterptųjų glikoproteinų, kuriuos virusai naudoja surišant save su tikslinėmis ląstelėmis replikacijai. Be dezinfekavimo priemonėse esančio alkoholio, Viral Cleaner taip pat gali ištirpinti lipidų sluoksnį – rezultate virusas taps neaktyvus.

  Viral Cleaner valikliai pasižymi riebalus tirpdančiomis savybėmis ir ypač tinkami nešvarių paviršių valymui. Valikliai veiksmingai valo lengvai pažeidžiamus paviršius. Turi riebalų šalinimo poveikį, todėl tiesiogiai veikia virusų membranų lipidus ir juos ištirpina, pašalina virusų užkrečiamumą.

  • Paviršius tampa higieniškas ir švarus.
  • Pašalina riebalus, aliejų, dervą, vašką, nikotiną, baltymus ir kt.
  • Švelniai valo stalų, kėdžių, apdorotos medienos paviršius, virtuvės spinteles, drabužių spintas. Švariai išvalo vairuotojų kabinas.

  Šarmui atspariems paviršiams: nepažeidžiant valo stalų, kėdžių, apdirbtos medienos paviršius, virtuvės spinteles, drabužių spintas,  vairuotojų kabinas, gamybinių ir sandėliavimo patalpų grindis ir sienas. Šalina riebalus, alyvas, dervas, vašką, nikotiną, baltymus ir kitas riebalinės kilmės apnašas.

  Naudojimas:

  Užpurkškite ant paviršiaus koncentruotą valiklį arba praskieskite jį santykiu iki 1:100 priklausomai nuo užterštumo lygio ir tipo. Palaukite, kol jis pradės veikti, ir nušluostykite. Naudojant maisto pramonėje: po valymo paviršių nuplauti vandeniu. Patikrinti suderinamumą su aliuminiu. Saugoti nuo šalčio. Prireikus, galima gauti saugos duomenų lapą.

  Informacija apie sudedamąsias dalis pagal 648/2004/EG:
  < 5% anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų
  < 5% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, kvapiklių