UNO W

 • Kraunamos nuotraukos

  UNO W

  Dydis Kaina Pirkti
  Buteliukas 1000 ml be purkštuko
  1234 su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 20 l
  17545 su PVM
  18876 Sutaupykite 1331
  Į krepšelį  
  Statinė 200 l
  152460 su PVM
  174240 Sutaupykite 21780
  Į krepšelį  

  Valo stakles, įrankius, dirbtuvių įrenginius, transporto priemones ir t. t. ir šalina nuo jų riebalus. Korozijos inhibitoriai užtikrina laikiną apsaugą nuo korozijos. Šalina didelius alyvos, riebalų, dervų, vaško, nikotino, maisto produktų likučius, rūdis, bitumą ir degutą nuo metalo, plastiko, plytelių, medienos, gumos ir t. t. (neveikia medžiagos ir jos negadina). 

 • Koncentruotas šarminis valiklis be fosfatų (skiedžiamas vandeniu santykiu iki 1:40). Valo stakles, įrankius, dirbtuvių įrenginius, transporto priemones ir t. t. ir šalina nuo jų riebalus. Korozijos inhibitoriai užtikrina laikiną apsaugą nuo korozijos. Šalina didelius alyvos, riebalų, dervų, vaško, nikotino, maisto produktų likučius, rūdis, bitumą ir degutą nuo metalo, plastiko, plytelių, medienos, gumos ir t. t. (neveikia medžiagos ir jos negadina).

  • Vandens pagrindu.
  • Biologiškai skaidus, pagal ES direktyvą.
  • Nedegus, pakaitintas iki 90 °C pagreitina valymo procesą.
  • Greitai tirpdo alyvą, atitinka ÖNORM (Austrijos standartų) B 5105 reikalavimus.
  • Neklasifikuojamas kaip pavojingas, pagal ES direktyvą 1999/45/EB.

  Ploviklio pagrindas - paviršiui aktyvios medžiagos (PAM), jos veikia sumažindamos valomo paviršiaus įtempimą, taip nuo paviršiaus pašalindamos purvo likučius. Emulsija – du nesimaišantys skysčiai, todėl tepalai ir alyvos keliauja į valiklio paviršių, kur juos galima lengvai pašalinti. Ploviklis išlieka efektyvus labai ilgą laiką. Jį galima naudoti pakartotinai, o kaitinant iki 90°C galima padidinti valymo efektyvumą.

  Paskirtis: naudojama ne tik plaunant rankomis, bet ir grindų valymo įranga, aukšto slėgio plovyklomis, purkštuvais ir automatinėse karšto plovimo mašinose (HTW).