UAB „Bio Circle Balticum“ stiprina tarptautinį konkurencingumą didinant žinomumą užsienio rinkose

 

Projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-02-0136

Projekto veiklų pradžia: 2016-06-08
Projekto veiklų pabaiga: 2017-12-31

UAB „Bio Circle Balticum“ yra Vokietijos bendrovės Bio-Circle Surface Technology GmbH partnerė Lietuvoje, gaminanti inovatyvius, tausojančius aplinką bei žmogaus sveikatą paviršių valymo ir priežiūros produktus. UAB „Bio Circle Balticum“ produkcija didžiąja dalimi yra eksportuojama į užsienio rinkas. Pagrindinės rinkos, į kurias įmonė eksportuoja savo produkciją yra Rusija, Latvija, Lenkija, Vokietija. Įvertinusi galimybes dar labiau išplėsti savo eksporto apimtis, bei sustiprinti esamas pozicijas užsienio rinkose įmonė nusprendė dalyvauti didžiausią ekonominę ir rinkodarinę naudą įmonei galinčiose atnešti parodose. Pasirinktos šalys leis įmonei būti dar geriau žinoma kaimyninėse šalyse ir užmėgsti naujus eksporto kelius į Azijos žemyną. Tikimasi, jog tinkamas pasiruošimas ir apgalvotai atlikta tarptautinių parodų analizė leis ne tik užmegzti naujus ryšius su potencialiais klientais, bet ir geriau ištirti klientų poreikius, įgyti žinių apie naujausias sektoriaus vystymosi tendencijas, siūlomų produktų ir paslaugų naujoves, geriau pažinti konkurencinę aplinką.
Dalyvaudama parodose įmonė pristatys jos gaminamą, rinkos poreikius atitinkantį, platų produkcijos asortimentą, profesionalią komandą, įmonėje taikomus standartus bei sukauptą patirtį sparčiai besikeičiančioje chemikalų ir chemijos produktų gamybos sektoriaus aplinkoje.
Šis projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“.


Įgyvendinant iš dalies ES finansuojamą projektą projekto vykdytojas dalyvavo penkiose tarptautinėse parodose:

• „VIETNAM AUTOEXPO 2016“ - Vietnamas;
• „Instrutec 2016“ - Estija;
• „METALEX Vietnam 2016“ - Vietnamas;
• „TECH INDUSTRY“ – Latvija;
• „Vietnam Plas“ – Vietnamas.


2017 m. ketinama dalyvauti dar trijose parodose:

• „Instrutec 2017“ - Estija;
• „METALLOOBRABOTKA“ - Rusija.;
• „TECH INDUSTRY“ - Latvija.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Projektas įgyvendinamas Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės Nr. Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT".

Bendra projekto vertė siekia 88 389,00 Eur, iš kurių 44 194,50 Eur – ES subsidija, o 44 194,50 Eur įmonės nuosavas indėlis.