Laisvalaikio avalynės valiklis SNEAKER CLEANER

 • Laisvalaikio avalynės valiklis SNEAKER CLEANER

  Premium batų priežiūros priemonė skirta sportbačiams ir kitiems visų rūšių laisvalaikio bateliams. 

 • Mėgstamieji sportbačiai su baltu padu atrodo apgailėtinai, nes jų padas yra purvinas ir pageltęs?
  Naudodami Sneakers cleaner sportbačių valiklį Jūs šių problemų išvengsite. Su šiuo be įspėjamųjų ženklų valikliu Jūsų mėgstami sportbačiai bus saugiai nuvalomi ir vėl spindės, įgavę naują blizgesį.
  Valiklis ypač tinka tam, kad padas ir bato išorė vėl blizgėtų.
  Naudojant šį putojantį valiklį pageltę bato dalys vėl taps baltos. 

  Tausojantis valiklis nepažeidžia jokio paviršiaus. Nesvarbu, ar tai bus oda, ar nabukas, ar orui pralaidus tinklinės tekstilės audinys ,— valikliu galite valyti net ploniausią audinį.

  Taigi nebijokite dėl savo sportbačių. Naudodami biocheminį Sneakers cleaner sportbačių valiklį pajusite aukščiausią išvalymo kokybę.
  Valiklyje nėra kvapiųjų ir dažančių medžiagų, taip pat ant jo etiketės nėra jokių įspėjamųjų ženklų ir pavojų sukeliančių medžiagų ženklų.  Šis valiklis buvo pagamintas neatliekant bandymų su gyvūnais ir atitinka veganų nuostatas.

  • tausojantis valymas
  • aktyvios putos prasiskverbia giliai į audinį
  • naudojamas ant visų paviršių, taip pat tinka orui pralaidžiam tinklinės tekstilės audiniui, odai ir metalinėms dalims
  • pageltusius padus vėl atnaujina ir priverčia blizgėti

  Naudojimas: tam, kad pasiektumėte optimaliausią rezultatą, pirmiausia reikėtų pašalinti nuo sportbačių grubiausią purvą, žemę ar smėlį. Su kempinėle nušluostykite valomas vietas.
  Laikydami valiklį žemyn galva pripildysite kempinėlę putojančia priemone. Atsiradusias putas įtrinkite į audinį. Siekdami padidinti valymo priemonės poveikį galite naudoti kitas kempines ar šepečius. Po valymo surinkite su servetėle putų likučius ir nušluostykite paviršių. Jei dvejojate dėl valiklio naudojimo, iš pradžių jį išbandykite nedideliame į akis nekrentančiame plotelyje.