Rubbel-Dubbel drėgnos valymo servetėlės

 • Kraunamos nuotraukos

  Rubbel-Dubbel drėgnos valymo servetėlės

  3146 su PVM
  Į krepšelį 

  Švelniai ir giliai iki porų pašalina nuo rankų riebalus ir alyvą, šviežius dažų ir lako likučius, klijus, bitumą, gėlinių rašiklių, šratinukų žymes, rašalo, antspaudo tušo, maisto likučių, batų tepalo, žolės dėmes ir daugelį kitų nešvarumų.

 •  

  Drėgnos, perforuotos valymo servetėlės valo greitai ir patikimai nenaudojant vandens. Švelniai ir giliai iki porų pašalina nuo rankų riebalus ir alyvą, šviežius dažų ir lako likučius, klijus, bitumą, gėlinių rašiklių, šratinukų žymes, rašalo, antspaudo tušo, maisto likučių, batų tepalo, žolės dėmes ir daugelį kitų nešvarumų. Po valymo rankos greitai nudžiūna ir palieka malonų citrusų kvapą.

  ·         Labai tvirta ir tampri speciali servetėlė: viena pusė šiurkšti (išvalo net ir labai giliai porose esančius nešvarumus), o kita – švelni, lygi pusė – pakartotiniam valymui.

  ·         Be pūkų, nepalieka pluošto likučių.

  Paskirtis: universaliai naudoti pramonėje, buityje, laisvalaikiu, pramogaujant ir kt., labai gerai tinka šalinti dėmes iš tekstilės, kilimų ir minkštų baldų, pritaikyta, darbo įrankiams ir mašinos detalėms valyti.