E-WELD 4

 • E-WELD 4

  Dydis Kaina Pirkti
  Buteliukas 500 ml su purkštuku
  1307  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 10 l
  14520  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 20 l
  25652  su PVM
  Į krepšelį  

  Aukščiausios kokybės atskyrimo priemonė, skirta VA medžiagoms, plienui ir kitoms medžiagoms suvirinti. Užtikrinamas saugumas ir Mozės (praskiriamasis) poveikis, padedantis optimaliai atlikti suvirinimo darbus ir suvirinimo metu neleidžia susidaryti poroms

 •  E-WELD 4

  Atskyrimo losjonas su Mozės (praskiriamuoju) poveikiu.
  E-WELD 4 yra aukščiausios kokybės atskyrimo priemonė, skirta VA medžiagoms, plienui ir kitoms medžiagoms suvirinti. Užtikrinamas saugumas ir Mozės (praskiriamasis) poveikis, padedantis optimaliai atlikti suvirinimo darbus ir suvirinimo metu neleidžia susidaryti poroms.
  - Užtikrina saugumą suvirinant.
  - Paprasta naudoti.
  - Užtikrina puikią apsaugą nuo žiežirbų.


  E-WELD 4 yra vandens ir atsinaujinančių žaliavų pagrindu pagamintas apsauginis suvirinimo purškalas. Natūralios rapsų sudedamosios dalys neleidžia suvirinimo žiežirboms prilipti prie paviršių, tokių kaip metalas, įrankiai, prietaisai ar suvirinimo antgaliai. Žiežirboms šalinti nebereikia skirti nei laiko, nei pastangų. Prie paviršių nelimpa net ir ypač stiprios žiežirbos.
  Atskyrimo priemonė su laikina apsauga nuo korozijos ypač tinka sudėtingiems procesams. Be to, ją galima naudoti ir ant vertikalių paviršių. Itin paprasta suvirinti VA plieną ir kitas medžiagas. Priemonę taip pat galima naudoti pjaunant lazeriu arba tiesinimo stalams apsaugoti. Net ir panaudojus per daug atskyrimo losjono, dėl Mozės (praskiriamasis) poveikio suvirinimo siūlė nebus akyta.
  Produkto sudėtyje nėra tirpiklių, mineralinės alyvos ar silikono, taigi jis nekenkia tolesniems procesams. Po suvirinimo galima cinkuoti ir lakuoti be jokių problemų. Suvirinant naudotojo neerzina nemalonus kvapas ar dūmai.
  - Apsaugo įrankius, metalus, prietaisus ir antgalius nuo suvirinimo žiežirbų.
  - Paruoštas naudoti ir bekvapis.
  - Pagamintas vandens ir natūralių rapsų komponentų pagrindu.
  - Be silikono.
  - Tinka ir sausam, ir šlapiam naudojimui.
  - Laikinai apsaugo nuo korozijos.
  - Nedegi.

  Paskirtis
  - Skirtas plienui, metalams ir VA medžiagoms suvirinti.
  - Apsaugo įrankius, prietaisus ir suvirinimo antgalius.
  - Tinka naudoti automobilių gamybos, neįprastos gamybos, plieno, talpyklių ir katilų, kranų gamybos srityse, automobilių ir tiekimo pramonėje ir kitose metalo apdirbimo įmonėse.
  - Tinka naudoti pjaunant lazeriu.
  - Apsaugo tiesinimo stalus.

  Naudojimas
  E-WELD 4 yra paruoštas naudoti, tiesiog užpurkškite jo ant paviršiaus ir tęskite darbą įprastai.
   

 • Alternatyvios prekės

  1131  su PVM
  1252  su PVM