E-NOX-I

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Dydis Kaina Kiekis Pirkti
  Buteliukas 1000 ml be purkštuvo
  1815 su PVM
  Į krepšelį 
  Bakelis 5 l
  7018 su PVM
  Į krepšelį 
  Bakelis 20 l
  28556 su PVM
  Į krepšelį 
  Buteliukas 100 ml be purkštuvo
  720 su PVM
  Į krepšelį 

  Ypač efektyvus nerūdijančio plieno ir kitų paviršių valiklis. Valo labai stipriai apkalkėjusius ir korozijos paveiktus paviršius, grąžina jų pirminę išvaizdą. Šalina mineralines nuosėdas: kalkes, cementą ir susidariusią nuosėdų plutą.

 • Ypač efektyvus nerūdijančio plieno ir kitų paviršių valiklis. Valo labai stipriai apkalkėjusius ir korozijos paveiktus paviršius, grąžina jų pirminę išvaizdą. Šalina mineralines nuosėdas: kalkes, cementą ir susidariusią nuosėdų plutą. Apsauginis pasyvus nerūdijančio plieno arba metalo sluoksnis gali būti atnaujintas. Dėl valiklio sudėtyje esančių aukštos kokybės abrazyvinių medžiagų pasiekiamas ypač geras rezultatas ir nelieka jokių valiklio žymių.

  • Trigubas efektas: biologiškai naikinamos paviršinio aktyvumo medžiagos, stiprios  mineralinės rūgštys ir geriausias nugrandymas garantuoja aukštą valymo kokybę.
  • Be azoto ir vandenilio florido rūgščių.
  • Skalaujant nelieka likučių, naudojamas maisto.

  Paskirtis: universalus, valo aliuminį, varį, emalį, plastiką, rūgštims atsparias plytas ir kitus rūgštims atsparius paviršius, optimaliai naudojamas kartu su specialiu valymo vazelinu.