BIO-CIRCLE L

 • BIO-CIRCLE L

  Dydis Kaina Pirkti
  Bakelis 20 l
  15125  su PVM
  Į krepšelį  
  Statinė 200 l
  136730  su PVM
  Į krepšelį  
  IBC talpa 1000 l
  611050  su PVM
  Į krepšelį  

  BIO-CIRCLE L yra novatoriškas veiksmingas ploviklis su mikroorganizmais ir paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis, skirtas naudoti detalių plautuve BIO-CIRCLE. 

 • BIO-CIRCLE L

  BIO-CIRCLE L yra novatoriškas veiksmingas ploviklis su mikroorganizmais ir paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis, skirtas naudoti detalių plautuve BIO-CIRCLE. 

  Jis naudojamas dirbtuvėse, pramonės ir techninio aptarnavimo įstaigose nedidelėms detalėms plauti ir riebalams nuo jų šalinti. Skysčio sudėtyje yra natūralių mikroorganizmų, suskaidančių patekusią alyvą bei taip užtikrinančių ilgą ploviklio eksploatavimo trukmę.

  - Suderinamas su alyvos separatoriais.
  - IŠBANDYTAS PAGAL ÖNORM B 5105 REIKALAVIMUS.
  Registracijos numeris ON-N 2011 140
  - Pažangus mikroorganizmų naudojimas.

  Aprašymas
  BIO-CIRCLE L plauna vandens pagrindu ir iš darbinių detalių pašalina kasdienius nešvarumus, ypač alyvą, tepalą ir nešvarumų daleles, tokias kaip pelėsiai.
  Naudojant preparatą su detalių plautuvu BIO-CIRCLE ir dėl jame esančių mikroorganizmų užtikrinama ilga plovimo skysčio eksploatavimo trukmė. Detalių plautuvas pašalina iš skysčio dideles daleles, o mikroorganizmai suardo patekusią alyvą ir tepalus.
  Skystis nepažeidžia plaunamų detalių paviršiaus, o specialūs antikoroziniai priedai laikinai apsaugo išplautas detales. Skysčio nereikia ženklinti pagal KŽP reglamentą. Be to, jo sudėtyje nėra tirpiklių ir lakiųjų organinių junginių (LOJ). Sudėtyje esančios paviršiaus aktyviosios medžiagos atrinktos atsinaujinančių išteklių pagrindu.
  Taip pat dermatologiškai patikrintas, nedirgina odos ir geriau ją apsaugo. Gaivaus obuolių aromato dėka su detalių valytuvu dirbti malonu.
  Naudojant BIO-CIRCLE L galima nenaudoti jokių tirpiklių. Todėl naudoti, sandėliuoti ir transportuoti ploviklį yra saugu ir paprasta.
  Apsaugoma aplinka ir padidinamas profesinis saugumas.
  Nuplovus ir nuskalavus paviršius vandeniu nelieka jokių likučių, taigi ploviklis taip pat tinka naudoti maisto pramonėje.
  - Optimaliai pritaikytas kasdieniams nešvarumams šalinti.
  - Ilgai išliekantis poveikis.
  - Gaivus obuolių aromatas.
  - Specialūs antikoroziniai priedai laikinai apsaugo išplautas detales.
  - Sertifikuotas NMF (Nacionalinio mokslo fondo).
  - Geresnė odos apsauga: dermatologiškai ištirtas teigiamas poveikis odai.
  - Neženklinamas kaip pavojingas pagal KŽP teisės aktą.
  - Be LOJ.

  Paskirtis
  • Skirtas naudoti detalių plautuve BIO-CIRCLE.
  • Skirtas nedidelėms detalėms valyti ir riebalams nuo jų šalinti.
  • Skirtas naudoti dirbtuvėse, pramonės ir techninės priežiūros srityse.
  • Gali būti naudojamas maisto pramonėje. Registruotas NMF (Reg. Nr. 139721, kategorijos kodas C1).
  Naudojimas
  BIO-CIRCLE L yra specialiai skirtas naudoti detalių plautuve BIO-CIRCLE.
  Paruoštas naudoti skystis pilamas į detalių plautuvo talpą, be vandens. Ploviklio sudėtyje yra mikroorganizmų, todėl, siekiant juos apsaugoti, draudžiama į ploviklį pilti stiprių rūgščių, šarmų, dezinfekavimo priemonių ar tirpiklių.
  Taigi, siekiant išvengti neigiamo poveikio mikroorganizmų gyvavimo trukmei, į skystį galima pilti tik originalų skystį BIO-CIRCLE L.
  Jei ploviklis naudojamas maisto pramonėje, nuplautą paviršių reiktų nuskalauti vandeniu.