Universalus valiklis MULTI-CLEAN

 • Universalus valiklis MULTI-CLEAN

  Dydis Kaina Pirkti
  Buteliukas 1000 ml be purkštuko
  1537  su PVM
  Į krepšelį  
  Buteliukas 1000 ml su purkštuku
  1924  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 5 l
  5342  su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 10 l
  10346  su PVM
  Į krepšelį  

  Koncentruotas, biologiškai skaidus, universalus valiklis lengvai pašalina visų tipų teršalus nuo įvairių paviršių.  Universalus valiklis šalina įvairius teršalus, tokius kaip alyva, riebalai, suodžiai, rašalo ar bitumo ir dervos tiškalai, nuo tokių paviršių kaip metalas, plastmasė, mediena, kilimas, natūralus akmuo ar stiklas. 

 •  „Multi Clean“

  Koncentruotas, biologiškai skaidus, universalus valiklis lengvai pašalina visų tipų teršalus nuo įvairių paviršių.  Universalus valiklis šalina įvairius teršalus, tokius kaip alyva, suodžiai, rašalo ar bitumo ir dervos tiškalai, nuo tokių paviršių kaip metalas, plastmasė, mediena, natūralus akmuo ar stiklas. Valiklis skirtas ir rankiniam, ir mechaniniam naudojimui.

  - Vandens pagrindu pagamintas šarminis valiklis.
  - Universaliai naudojamas ir rankiniu, ir mechaniniu būdu.
  - Skirtas tepalams, alyvai, riebalams,  sakams, nikotinui, rašalui, vabzdžių paliktoms dėmėms, kraujui, bitumo ir dervoms tiškalams ir t. t. šalinti.

  Aprašymas
  „Multi Clean“ yra universalus valiklis, veiksmingai šalinantis tepalus, alyvą, vašką, sakus, dumblius, pelėsį, suodžius ar vabzdžių paliktas dėmes.
  Taip pat tirpina pieštukų, tušinukų, flomasterių ar rašalo paliktas dėmes. Šalina kavos ir arbatos dėmes, batų tepalo, nikotino ar bitumo ir dervos tiškalus. Efektyviai pašalina net kraują.
  Valiklis yra universalus, todėl gali būti naudojamas su įvairiomis medžiagomis. Tai gali būti iš medienos, gumos, natūralaus akmens, metalo ir plastmasės pagaminti paviršiai. Valikliu galima valyti ne tik stiklą, laką, keramiką ar porcelianą, bet ir tekstilės gaminius, kilimus ir baldų apmušalus.
  Pakaitinus valiklį jis tampa dar veiksmingesnis. Vandens pagrindu pagamintas valiklis švelniai valo paviršius, nes jo sudėtyje yra mažiau LOJ ir nėra fosfatų.

  - Sudėtyje nėra fosfatų.
  - Nedegus ir neabrazyvinis.
  - Sudėtyje yra mažiau LOJ.

  Paskirtis
  - Naudojamas namuose, visose pramonės įmonėse ir dirbtuvėse bei laisvalaikio srityje.
  - Tinka naudoti su vandens siurbliais kilimams valyti.

  Naudojimas
  Priklausomai nuo naudojimo srities ir užterštumo lygio „Multi Clean“ galima naudoti koncentruotą arba skiestą vandeniu didžiausiu santykiu 1:40.
  Tada valikliu padengiami nešvarūs paviršiai ir, trumpai palaikius, nuplaunami dideliu kiekiu vandens arba nuvalomi drėgna šluoste. Valant galima naudoti šepetį arba šluostę.
  Valiklis veiksmingai valo jau kambario temperatūroje, tačiau padidinant temperatūrą galima sumažinti valymo laiką.
  Siekiant apsaugoti medžiagas rekomenduojama atlikti suderinamumo bandymą su jautriais paviršiais, tekstile, kilimais ir baldų apmušalais.
  Aliuminio ir cinko paviršiams valyti rekomenduojama skiesti valiklį vandeniu santykiu 1:30 ar mažesniu.
  „Multi Clean“ taip pat tinka naudoti su vandens siurbliais kilimams valyti.