POWER CLEANER 300

 • POWER CLEANER 300

  Dydis Kaina Pirkti
  Buteliukas 500 ml su purkštuku
  1779 su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 10 l
  14762 su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 20 l
  28798 su PVM
  Į krepšelį  

  Naikina labai storus kalkių sluoksnius, statinėse esančius nešvarumus, rūdis, cemento likučius, mūro kempines ir salietrą, šalina druskos bei oksido dėmes, samanas ir dumblius, riebalų ir baltymų, įsisenėjusias alyvos ir riebalų dėmes nuo plaunamų betono plokščių, gelžbetonio, statinių, paminklų ir natūralių akmenų, grindinio akmenų, plytelių. Stiklas išlieka nepakitęs. 

 • Labai veiksmingas, giliai veikiantis koncentruotas valiklis (skiedžiamas vandeniu iki 1:40). Greitai ir patikimai, net ir tada, kai lauke šalta, naikina labai storus kalkių sluoksnius, statinėse esančius nešvarumus, rūdis, cemento likučius, mūro kempines ir salietrą, šalina druskos bei oksido dėmes, samanas ir dumblius, riebalų ir baltymų, įsisenėjusias alyvos ir riebalų dėmes nuo plaunamų betono plokščių, gelžbetonio, statinių, paminklų ir natūralių akmenų, grindinio akmenų, plytelių. Stiklas išlieka nepakitęs.

  • Valiklis – biologiškai skaidus, atitinkantis Europos reglamento reikalavimus.
  • Sukurtas ekologinės sampratos dėka, be fosfatų ir druskos rūgšties.

  Paskirtis: rūgštims atspariems paviršiams, sanitarinėms patalpoms, lauke, pvz., terasoms, sodo takeliams, parkuose, stovėjimo aikštelėse, degalinėse ir pan., gerai valo lengvo lydinio ratlankius.