Power Cleaner 300

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Dydis Kaina Kiekis Pirkti
  PET buteliukas 500 ml su purkštuvu
  1498 su PVM
  Į krepšelį 
  Bakelis 10 l
  12463 su PVM
  Į krepšelį 
  Bakelis 20 l
  24200 su PVM
  Į krepšelį 

  Naikina labai storus kalkių  sluoksnius, statinėse esančius nešvarumus, rūdis, cemento likučius, mūro kempines ir salietrą, šalina druskos bei oksido dėmes, samanas ir dumblius, riebalų ir baltymų, įsisenėjusias alyvos ir riebalų dėmes nuo plaunamų betono plokščių, gelžbetonio, statinių, paminklų ir natūralių akmenų, grindinio akmenų, plytelių. Stiklas išlieka nepakitęs.

 • Labai veiksmingas, giliai veikiantis koncentruotas valiklis (skiedžiamas vandeniu iki 1:40). Greitai ir patikimai, net ir tada, kai lauke šalta, naikina labai storus kalkių sluoksnius, statinėse esančius nešvarumus, rūdis, cemento likučius, mūro kempines ir salietrą, šalina druskos bei oksido dėmes, samanas ir dumblius, riebalų ir baltymų, įsisenėjusias alyvos ir riebalų dėmes nuo plaunamų betono plokščių, gelžbetonio, statinių, paminklų ir natūralių akmenų, grindinio akmenų, plytelių. Stiklas išlieka nepakitęs.

  • Valiklis – biologiškai skaidus, atitinkantis Europos reglamento reikalavimus.
  • Sukurtas ekologinės sampratos dėka, be fosfatų ir druskos rūgšties.

  Paskirtis: rūgštims atspariems paviršiams, sanitarinėms patalpoms, lauke, pvz., terasoms, sodo takeliams, parkuose, stovėjimo aikštelėse, degalinėse ir pan., gerai valo lengvo lydinio ratlankius.