Power Cleaner 300

 • Kraunamos nuotraukos

  Power Cleaner 300

  Dydis Kaina Pirkti
  PET buteliukas 500 ml su purkštuvu
  1498 su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 10 l
  12463 su PVM
  Į krepšelį  
  Bakelis 20 l
  242  su PVM
  Į krepšelį  

  Naikina labai storus kalkių  sluoksnius, statinėse esančius nešvarumus, rūdis, cemento likučius, mūro kempines ir salietrą, šalina druskos bei oksido dėmes, samanas ir dumblius, riebalų ir baltymų, įsisenėjusias alyvos ir riebalų dėmes nuo plaunamų betono plokščių, gelžbetonio, statinių, paminklų ir natūralių akmenų, grindinio akmenų, plytelių. Stiklas išlieka nepakitęs.

 • Labai veiksmingas, giliai veikiantis koncentruotas valiklis (skiedžiamas vandeniu iki 1:40). Greitai ir patikimai, net ir tada, kai lauke šalta, naikina labai storus kalkių sluoksnius, statinėse esančius nešvarumus, rūdis, cemento likučius, mūro kempines ir salietrą, šalina druskos bei oksido dėmes, samanas ir dumblius, riebalų ir baltymų, įsisenėjusias alyvos ir riebalų dėmes nuo plaunamų betono plokščių, gelžbetonio, statinių, paminklų ir natūralių akmenų, grindinio akmenų, plytelių. Stiklas išlieka nepakitęs.

  • Valiklis – biologiškai skaidus, atitinkantis Europos reglamento reikalavimus.
  • Sukurtas ekologinės sampratos dėka, be fosfatų ir druskos rūgšties.

  Paskirtis: rūgštims atspariems paviršiams, sanitarinėms patalpoms, lauke, pvz., terasoms, sodo takeliams, parkuose, stovėjimo aikštelėse, degalinėse ir pan., gerai valo lengvo lydinio ratlankius.