Mobilus šalto rūko purkštuvas dezinfekcijai BIO MINI ULV

 • Kraunamos nuotraukos

  Mobilus šalto rūko purkštuvas dezinfekcijai BIO MINI ULV

  22990 su PVM
  Į krepšelį 

  Nešiojamas BIO MINI ULV šalto rūko purkštuvas, išpurškiantis smulkias rūko daleles su dezinfekcine medžiaga. Įrenginys skirtas paviršių ir patalpų dezinfekcijai. Rekomenduojame dezinfekcijai naudoti 100% natūralų dezinfekcinį skystį Antisept S, kuris veiksmingai naikina net 99,9% bakterijų ir virusų, tarp jų ir COVID-19, vos per 1 minutę.  

 • BIO MINI ULV, tai praktiškas sprendimas patalpų bei įvairių paviršių dezinfekavimui nuo virusų ir bakterijų, kuris priešingai nuo benzininių įrenginių, neišskiria anglies dioksido. Įrenginys išpurškia itin smulkias dezinfekcinio skysčio daleles (apie 20 µm, priklausomai nuo pasirinkto purškimo srauto), kurios kontaktuodamos su virusų ir bakterijų dalelėmis, jas sunaikina.
  Įrenginio naudojimas nesudėtingas, todėl tinkamas naudoti buityje, įvairių patalpų, transporto priemonių dezinfekavimui. Per 1 minutę šiuo įrenginiu galima dezinfekuoti apie 75 m2 plotą.

  Įrenginio specifikacija:
  Įtampa: 220/240 V AC - 50/60 Hz
  Nominali galia: 2000 W
  Talpa: 5 l
  Išeiga: 0 - 350 ml/min. (reguliuojamas srautas)
  Lašelių dydis: 20–50 μm (reguliuojamas srauto greičiu)
  Valdymas: rankinis vožtuvas
  Laido ilgis: 3 m
  Svoris: 6 kg
  Matmenys: 45 cm x 12 cm x 40 cm (ilgis x plotis x aukštis)

   


   

 • Alternatyvios prekės

  Mobilus šalto rūko purkštuvas dezinfekcijai BIO TURBO ULV

  Nešiojamas BIO TURBO ULV šalto rūko purkštuvas, išpurškiantis smulkias rūko daleles su dezinfekcine medžiaga. Įrenginys skirtas paviršių ir patalpų dezinfekcijai. Rekomenduojame dezinfekcijai naudoti 100% natūralų dezinfekcinį skystį Antisept S, kuris veiksmingai naikina net 99,9% bakterijų ir virusų, tarp jų ir COVID-19, vos per 1 minutę.  

  47795 su PVM